KATEDRA MECHANIKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ
Wydział Mechaniczny, Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2
tel.: +48 261 83-98-49, fax: +48 261 83-93-55, e-mail: kmiis@wat.edu.pl




Strona główna

Historia
Skład zespołu

Oferta Współpracy
Współpraca naukowa
Badania
Publikacje
Laboratorium

Studia I stopnia
Studia II stopnia
Studia III stopnia

Pliki do pobrania

Galeria

Prezentacja


ZESPÓŁ KATEDRY



Kierownictwo Katedry

dr hab. inż. Elżbieta Szymczyk, prof. WAT
dr inż. Grzegorz Sławiński
dr inż. Piotr Szurgott
dr hab. inż., prof. WAT
Elżbieta SZYMCZYK

Profesor nzw.
KIEROWNIK KATEDRY
elzbieta.szymczyk@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9039
dr inż.
Grzegorz SŁAWIŃSKI

Adiunkt
Zastępca Kierownika Katedry
grzegorz.slawinski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7152
dr inż.
Piotr SZURGOTT

Adiunkt
Pełnomocnik Dziekana
ds. kształcenia w Katedrze
piotr.szurgott@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9947




Profesorowie i doktorzy habilitowani
 
prof. dr hab. inż. Marian Klasztorny
prof. dr hab. inż. Tadeusz Niezgoda
prof. dr hab. inż.
Marian KLASZTORNY

Prodziekan ds. kształcenia WME
marian.klasztorny@wat.edu.pl
Tel. +48 261 839 048
prof. dr hab. inż.
Tadeusz NIEZGODA

Profesor zwyczajny
tadeusz.niezgoda@wat.edu.pl
tel. 261 83 9461
 
dr hab. inż. Wiesław Barnat, prof. WAT
dr hab. inż. Jerzy Małachowski, prof. WAT
dr hab. inż., prof. WAT
Wiesław BARNAT

Profesor nzw.
wieslaw.barnat@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7096
dr hab. inż., prof. WAT
Jerzy MAŁACHOWSKI

Dziekan Wydziału Mechanicznego
jerzy.malachowski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683


Pracownicy naukowo-dydaktyczni
 
 
mgr inż. Paweł Baranowski dr inż. Paweł Bogusz dr inż. Agnieszka Derewońko
dr inż.
Paweł Baranowski

Adiunkt
pawel.baranowski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
dr inż.
Paweł Bogusz

Adiunkt
pawel.bogusz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9941
dr inż.
Agnieszka Derewońko

Adiunkt
agnieszka.derewonko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7906
 
dr inż Roman Gieleta
 por. mgr inż. Piotr Kędzierski dr inż. Wiesław Krasoń
dr inż.
Roman Gieleta

Adiunkt
roman.gieleta@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9226
por. dr inż.
Piotr Kędzierski

Asystent
kedzierski.piotr@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
dr inż.
Wiesław Krasoń

Adiunkt
wieslaw.krason@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9654
 
mgr inż. Łukasz Mazurkiewicz dr inż. Danuta Miedzińska
dr inż. Andrzej Morka
dr inż.
Łukasz Mazurkiewicz

Adiunkt
lukasz.mazurkiewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
dr inż.
Danuta Miedzińska

Adiunkt
danuta.miedzinska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
dr inż.
Andrzej Morka

Adiunkt
andrzej.morka@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
 
dr inż. Jacek Nowak
dr inż. Robert Panowicz
mgr inż. Arkadiusz Popławski
dr inż.
Jacek Nowak

Adiunkt
jacek.nowak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7467
ppłk, dr inż.
Robert Panowicz

Adiunkt
robert.panowicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
dr inż.
Arkadiusz Popławski

Adiunkt
arkadiusz.poplawski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9941
 
dr inż. Kamil Sybilski    
dr inż.
Kamil Sybilski

Adiunkt
kamil.sybilski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
   
 

Pracownicy naukowo-techniczni
 
dr inż. Paweł Dybcio dr inż. Paweł Dziewulski mgr inż. Marcin Konarzewski
dr inż. Paweł Dybcio
Konstruktor
pawel.dybcio@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
dr inż.
Paweł Dziewulski

Spec. naukowo-techniczny
pawel.dziewulski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
mgr inż. Marcin Konarzewski
Starszy konstruktor
marcin.konarzewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7467
 
dr inż. Sebastian Stanisławek mgr inż. Michał Stankiewicz dr inż. Marek Świerczewski
dr inż.
Sebastian Stanisławek

Spec. naukowo-techniczny
sebastian.stanislawek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
mgr inż. Michał Stankiewicz
Konstruktor
michal.stankiewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
dr inż.
Marek Świerczewski

Specjalista naukowo-techniczny
marek.swierczewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7152
 


Pracownicy administracyjno-techniczni

mgr Ewa Daniłowska mgr Tomasz Dołęga mgr inż. Tomasz Kucera
mgr Ewa Daniłowska
St. spec. ds. projektów badawczych
ewa.danilowska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7536
mgr inż. Tomasz Dołęga
St. konstruktor
tomasz.dolega@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9548
mgr inż. Tomasz Kucera
Specjalista
tomasz.kucera@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9849
 
mgr Anna Szurgott    
mgr Anna Szurgott
Specjalista ds. administracji
anna.szurgott@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7830
   
 
Robert Araszkiewicz Stanisław Śledziński Iwona Klimek
Robert Araszkiewicz
St. technik
robert.araszkiewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9868
Krzysztof Czarnecki
Technik
Tel. 261 83 9868
Iwona Klimek
Sam. referent administracyjny
iwona.klimek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7536
 
Marzena Kurzela mgr Mariusz Prokopczyk  
Marzena Kurzela
Sam. referent administracyjny
marzena.kurzela@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9849
Mariusz Prokopczyk
Samodzielny informatyk
mariusz.prokopczyk@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7830
 
 


Doktorantki i doktoranci
IV rok studiów
mgr inż. Jakub Bukała mgr inż. Ewelina Malek
mgr inż. Jakub Bukała
doktorant
jakub.bukala@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż. Ewelina Małek
doktorantka
ewelina.malek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
 
mgr inż. Malwina Trzaska  
mgr inż. Malwina Trzaska
doktorantka
malwina.trzaska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
 
 
III rok studiów
mgr inż. Radosław Ciepielewski mgr inż. Michał Kwietniewski
mgr inż. Radosław Ciepielewski
doktorant
radoslaw.ciepielewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
mgr inż. Michał Kwietniewski
doktorant
michal.kwietniewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
 
 
mgr inż. Tomasz Szafrański mgr inż. Michał Tomaszewski
mgr inż. Tomasz Szafrański
doktorant
tomasz.szafranski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż. Michał Tomaszewski
doktorant
michal.tomaszewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
 

II rok studiów
mgr inż. Piotr Malesa mgr inż. Aleksandra Szafrańska
mgr inż. Piotr Malesa
doktorant
piotr.malesa@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
mgr inż. Aleksandra Szafrańska
doktorantka
aleksandra.szafranska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 
mgr inż. Michał Trypolin mgr inż. Kamil Zając
mgr inż. Michał Trypolin
doktorant
michal.trypolin@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
mgr inż. Kamil Zając
doktorant
kamil.zajac@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7906

I rok studiów
 
mgr inż. Michał Kucewicz  
mgr inż. Michał Kucewicz
doktorant
michal.kucewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 


Współpracownicy
 
prof. Marian Dacko mgr inż. Krzysztof Damaziak dr inż. Bolesław Drążkowiak
prof. dr hab. inż. Marian Dacko
marian.dacko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9654
dr inż. Krzysztof Damaziak
krzysztof.damaziak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
dr inż. Bolesław Drążkowiak
boleslaw.drazkowiak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9548
 
dr inż. Jerzy Jachimowicz
Zygmunt Jędrzejak dr Andrzej Kiczko
dr inż. Jerzy Jachimowicz
jerzy.jachimowicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7818
Zygmunt Jędrzejak
zygmunt.jedrzejak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7711
dr Andrzej Kiczko
andrzej.kiczko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7221
 
dr inż. Damian Kołodziejczyk mgr inż. Marek Kordys dr inż. Krzysztof Kosiuczenko
dr inż. Damian Kołodziejczyk
damian.kolodziejczyk@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż. Marek Kordys
marek.kordys@wat.edu.pl
dr inż. Krzysztof Kosiuczenko
krzysztof.kosiuczenko@wat.edu.pl
 
Anna Kossowska mgr inż. Michał Kotowski  
mgr Anna Kossowska
anna.kossowska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9941
mgr inż. Michał Kotowski
michal.kotowski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
dr hab. inż. Andrzej Leski
andrzej.leski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 
mgr inż. Artur Muszyński   mgr inż. Krzysztof Puchała
dr inż. Artur Muszyński
artur.muszynski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
Mirosław Piotrowski
mgr inż. Krzysztof Puchała
krzysztof.puchala@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7818
 




Zapraszamy na nasze konto Facebook
Wejdź





Zapraszamy na strony
Konferencji TKI'2016






Zapraszamy na strony
Specjalności Techniki Komputerowe w Inżynierii






Projekt
THERMOTEX

Zobacz więcej





Polskie Stowarzyszenie Mechaniki Eksperymentalnej
Zobacz więcej





Projekt
Konsorcjum DIOX4SHELL

Zobacz więcej



TVP
Gaz łupkowy - film

Kliknij, aby powiększyć
 





Medal
im. Prof. Jana Szmeltera

Zobacz więcej





Projekt STOW
Zobacz więcej





Projekt PROJOINT
Zobacz więcej





Projekt POIG
Zobacz więcej





Współpraca z INSPRO
Zobacz więcej





Zapraszamy na strony
Konsorcjum PanCerMet






Zapraszamy na strony
Konsorcjum PonMat






Zapraszamy na strony
Koła Naukowego Studentów








KMiIS WME WAT 2016 Copyright © 2008-2016 Anna Szurgott