KATEDRA MECHANIKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ
Wydział Mechaniczny, Wojskowa Akademia Techniczna
00-908 Warszawa, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
tel.: +48 261 839 849, fax: +48 261 839 355, e-mail: kmiis@wat.edu.pl




Strona główna

Historia
Skład zespołu

Oferta Współpracy
Współpraca naukowa
Badania
Publikacje
Laboratorium

Studia I stopnia
Studia II stopnia
Studia III stopnia

Pliki do pobrania

Galeria

Prezentacja


ZESPÓŁ KATEDRY



Kierownictwo Katedry
obecnie Instytutu Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej


dr inż.
Grzegorz SŁAWIŃSKI

Adiunkt
KIEROWNIK KATEDRY
grzegorz.slawinski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7152
mgr inż.
Tomasz KUCERA
Z-ca Kierownika
ds. finansowo-technicznych
tomasz.kucera@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9461
dr inż.
Wiesław KRASOŃ

Adiunkt
Pełnomocnik Dziekana
ds. kształcenia w Katedrze
wieslaw.krason@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9654




Profesorowie i doktorzy habilitowani
 
dr hab. inż., prof. WAT
Andrzej LESKI
Profesor nzw.
andrzej.leski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7096
prof. dr hab. inż.
Jerzy MAŁACHOWSKI

Dziekan Wydziału Mechanicznego
jerzy.malachowski@wat.edu.pl
Tel. 261 839140
dr hab. inż.
Danuta MIEDZIŃSKA

Adiunkt
danuta.miedzinska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
 
prof. dr hab. inż.
Tadeusz NIEZGODA

Profesor zwyczajny
tadeusz.niezgoda@wat.edu.pl
tel. 261 83 7192
ppłk dr hab. inż.
Robert PANOWICZ

Adiunkt
robert.panowicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
prof. dr hab. inż.
Elżbieta SZYMCZYK

Profesor zwyczajny
elzbieta.szymczyk@wat.edu.pl
tel. 261 83 9039
 


Pracownicy naukowo-dydaktyczni
 
 
dr inż.
Paweł Baranowski

Adiunkt
pawel.baranowski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
dr inż.
Paweł Bogusz

Adiunkt dydaktyczny
pawel.bogusz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9941
dr inż. Jakub Bukała
Adiunkt
jakub.bukala@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9947
 
dr inż. Krzysztof Damaziak
Adiunkt
krzysztof.damaziak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
dr inż.
Agnieszka Derewońko

Adiunkt
agnieszka.derewonko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7906
dr inż.
Roman Gieleta

Adiunkt
roman.gieleta@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9226
 
Kpt. dr inż.
Piotr Kędzierski

Asystent
kedzierski.piotr@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
dr inż.
Wiesław Krasoń

Adiunkt
wieslaw.krason@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9654
dr inż.
Łukasz Mazurkiewicz

Adiunkt
lukasz.mazurkiewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
 
dr inż.
Andrzej Morka

Adiunkt
andrzej.morka@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
dr inż.
Jacek Nowak

Adiunkt dydaktyczny
jacek.nowak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7467
ppłk dr inż.
Robert Panowicz

Adiunkt
robert.panowicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
 
dr inż.
Arkadiusz Popławski

Adiunkt
arkadiusz.poplawski@wat.edu.pl
Tel. 261 837867
dr inż.
Kamil Sybilski

Adiunkt
kamil.sybilski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
dr inż.
Piotr Szurgott

Adiunkt
Prodziekan ds. kształcenia WIM
piotr.szurgott@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9048
 
dr inż.
Marek Świerczewski

Instruktor
marek.swierczewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7818
dr inż. Michał Tomaszewski
Asystent
michal.tomaszewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
 
 

Pracownicy naukowo-techniczni
 
inż.
Marcin Bielicki

Konstruktor
marcin.bielicki@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
inż.
Aleksandra Dejneka

Konstruktor/doktorantka
aleksandra.dejneka@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
dr inż.
Paweł Dziewulski

Spec. naukowo-techniczny
pawel.dziewulski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
 
dr inż. Marcin Konarzewski
Starszy konstruktor
marcin.konarzewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7467
mgr inż. Michał Kucewicz
Konstruktor, doktorant
michal.kucewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
mgr inż.
Kamil Pietroń

Konstruktor/doktorant
kamil.pietron@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 
dr inż. Krzysztof Puchała
Konstruktor
krzysztof.puchala@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9039
dr inż.
Sebastian Stanisławek

Spec. naukowo-techniczny
sebastian.stanislawek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7610
dr inż. Michał Stankiewicz
Konstruktor
michal.stankiewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 837467
 
mgr inż.
Justyna Zalewska

Konstruktor/doktorantka justyna.zalewska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
   
 
 


Pracownicy administracyjno-techniczni

mgr Ewa Daniłowska
St. spec. ds. projektów badawczych
ewa.danilowska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7536
mgr inż. Tomasz Dołęga
St. konstruktor
tomasz.dolega@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9548
Iwona Klimek
Sam. referent ds. finansowych
iwona.klimek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7536
 
Marzena Kurzela
Sam. referent administracyjny
marzena.kurzela@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9849
Eryk Moskal
Technik
eryk.moskal@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9868
Marcin Poznański
Technik
Tel. 261 83 9868
 
Mariusz Prokopczyk
Samodzielny informatyk
mariusz.prokopczyk@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
mgr Anna Szurgott
Specjalista ds. administracji
anna.szurgott@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9849
 
 


Doktorantki i doktoranci
IV rok studiów
 
mgr inż. Radosław Ciepielewski
doktorant
radoslaw.ciepielewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
mgr inż. Michał Kwietniewski
doktorant
michal.kwietniewski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
mgr inż. Ewelina Małek
doktorantka
ewelina.malek@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7867
 
mgr inż. Piotr Malesa
doktorant
piotr.malesa@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
mgr inż. Aleksandra Szafrańska
doktorantka
aleksandra.szafranska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9947
mgr inż. Michał Trypolin
doktorant
michal.trypolin@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7272
 
III rok studiów
 
mgr inż. Michał Kucewicz
doktorant
michal.kucewicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7275
   
 
II rok studiów
mgr inż.
Jerzy Bagiński

doktorant
mgr inż.
Kamil Pietroń

Konstruktor
kamil.pietron@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż.
Sebastian Walerzak

doktorant
 

I rok studiów
mgr inż.
Aleksandra Dejneka

doktorantka
aleksandra.dejneka@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż.
Aleksandra Lęgas

doktorantka
aleksandra.legas@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9153
mgr inż.
Justyna Zalewska

doktorantka justyna.zalewska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 


Współpracownicy
 
prof. dr hab. inż. Marian Dacko
marian.dacko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9654
dr inż. Bolesław Drążkowiak
boleslaw.drazkowiak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9548
dr inż. Paweł Dybcio
pawel.dybcio@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7201
 
dr inż. Jerzy Jachimowicz
jerzy.jachimowicz@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7818
Zygmunt Jędrzejak
zygmunt.jedrzejak@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7711
dr Andrzej Kiczko
andrzej.kiczko@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7221
 
dr inż. Krzysztof Kosiuczenko
krzysztof.kosiuczenko@wat.edu.pl
mgr Anna Kossowska
anna.kossowska@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9941
dr inż. Artur Muszyński
artur.muszynski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
 
Mirosław Piotrowski
dr inż. Tomasz Szafrański
tomasz.szafranski@wat.edu.pl
Tel. 261 83 9683
mgr inż. Malwina Trzaska
malwina.trzaska@wat.edu.pl
 
dr inż. Kamil Zając
kamil.zajac@wat.edu.pl
Tel. 261 83 7906
   
 




Zapraszamy na strony
Specjalności Techniki Komputerowe w Inżynierii






Zapraszamy na nasze konto Facebook
Wejdź





Zapraszamy na strony
Konferencji TKI'2020






Projekt
3D-JAW

Zobacz więcej





Projekt
THERMOTEX

Zobacz więcej





Polskie Stowarzyszenie Mechaniki Eksperymentalnej
Zobacz więcej





Projekt
Konsorcjum DIOX4SHELL

Zobacz więcej



TVP
Gaz łupkowy - film

Kliknij, aby powiększyć
 





Medal
im. Prof. Jana Szmeltera

Zobacz więcej





Projekt STOW
Zobacz więcej





Projekt PROJOINT
Zobacz więcej





Projekt POIG
Zobacz więcej





Współpraca z INSPRO
Zobacz więcej





Zapraszamy na strony
Konsorcjum PanCerMet






Zapraszamy na strony
Konsorcjum PonMat






Zapraszamy na strony
Koła Naukowego Studentów








KMiIS WME WAT 2019 Copyright © 2008-2019 Anna Szurgott